FIFA Svjetsko prvenstvo u nogometu – Katar 2022. Uživo na Radiju


Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022. počinje u Kataru 20. studenog. Na ovoj stranici možete pratiti rezultate utakmica i slušati izravni prijenos utakmice tekućeg dana na niže navedenim radio postajama.

Na hrvatskom gledajte ili slušajte prijenosi utakmica na 2. programu televizije i radija HRT 2 Radio

SBS Football 2, australska nogometna radio postaja, prenosit će utakmice s komentarima na nacionalnom jeziku timova koji sudjeluju.

Nokaut-faza

Osmina finala

Subota, 3. prosinca

  • Nizozemska 3 - 1 SAD | OF1, 16 sati
  • Argentina 2 - 1 Australija | OF2, 20 sati

Nedjelja, 4. prosinca

  • Francuska 3 - 1 Poljska | OF3, 16 sati
  • Engleska 3 - 0 Senegal | OF4, 20 sati

Ponedjeljak, 5. prosinca

  • Japan 1(1) - 1(3) Hrvatska | OF5, 16 sati
  • Brazil 4 - 1 Južna Koreja | OF6, 20 sati

Utorak, 6. prosinca

  • Maroko 0(3) - 0(0) Španjolska | OF7, 16 sati
  • Portugal 6 - 1 Švicarska | OF8, 20 sati

Srijeda, 7. prosinca i četvrtak, 8. prosinca

  • slobodni dani

Četvrtfinale

Petak, 9. prosinca

  • Hrvatska - Brazil | ČF1, 16 sati
  • Nizozemska - Argentina | ČF2, 20 sati

Subota, 10. prosinca

  • Maroko - Portugal | ČF3, 16 sati
  • Engleska - Francuska | ČF4, 20 sati

Nedjelja, 11. prosinca i ponedjeljak, 12. prosinca

  • slobodni dani

Faza po skupinama

Nedjelja, 20. studenog

  • Katar 0 - 2 Ekvador | skupina A, 17 sati

Ponedjeljak, 21. studenog

  • Engleska 6 - 2 Iran | skupina B, 14 sati
  • Senegal 0 - 2 Nizozemska | skupina A, 17 sati
  • SAD 1 - 1 Wales | skupina B, 20 sati

Utorak, 22. studenog

  • Argentina 1 - 2 Saudijska Arabija | skupina C, 11 sati
  • Danska 0 - 0 Tunis | skupina D, 14 sati
  • Meksiko 0 - 0 Poljska | skupina C, 17 sati
  • Francuska 4 -1 Australija | skupina D, 20 sati

Srijeda, 23. studenog

  • Hrvatska 0 - 0 Maroko | skupina F, 11 sati
  • Njemačka 1 - 2 Japan | skupina E, 14 sati
  • Španjolska 7 - 0 Kostarika | skupina E, 17 sati
  • Belgija 1 - 0 Kanada | skupina F, 20 sati

Četvrtak, 24. studenog

  • Švicarska 1 - 0 Kamerun | skupina G, 11 sati
  • Urugvaj 0 - 0 Južna Koreja | skupina H, 14 sati
  • Portugal 3 - 2 Gana | skupina H, 17 sati
  • Brazil 2 - 0 Srbija | skupina G, 20 sati

Petak, 25. studenog

  • Wales 0 - 2 Iran | skupina B, 11 sati
  • Katar 1 - 3 Senegal | skupina A, 14 sati
  • Nizozemska 1 - 1 Ekvador | skupina A, 17 sati
  • Engleska 0 - 0 SAD | skupina B, 20 sati

Subota, 26. studenog

  • Tunis 0 - 1 Australija | skupina D, 11 sati
  • Poljska 2 - 0 Saudijska Arabija | skupina C, 14 sati
  • Francuska 2 - 1 Danska | skupina D, 17 sati
  • Argentina 2 - 0 Meksiko | skupina C, 20 sati

Nedjelja, 27. studenog

  • Japan 0 - 1 Kostarika | skupina E, 11 sati
  • Belgija 0 - 2 Maroko | skupina F, 14 sati
  • Hrvatska 4 - 1 Kanada | skupina F, 17 sati
  • Španjolska 1 - 1 Njemačka | skupina F, 20 sati

Ponedjeljak, 28. studenog

  • Kamerun 3 - 3 Srbija | skupina G, 11 sati
  • Južna Koreja 2 - 3 Gana | skupina H, 14 sati
  • Brazil 1 - 0 Švicarska | skupina G, 17 sati
  • Portugal 2 - 0 Urugvaj | skupina H, 20 sati

Utorak, 29. studenog

  • Katar 0 - 2 Nizozemska | skupina A, 16 sati
  • Ekvador 1 - 2 Senegal | skupina A, 16 sati
  • Wales 0 - 3 Engleska | skupina B, 20 sati
  • Iran 0 - 1 SAD | skupina B, 20 sati

Srijeda, 30. studenog

  • Tunis 1 - 0 Francuska | skupina D, 16 sati
  • Australija 1 - 0 Danska | skupina D, 16 sati
  • Poljska 0 - 2 Argentina | skupina C, 20 sati
  • Saudijska Arabija 1 - 2 Meksiko | skupina C, 20 sati

Četvrtak, 1. prosinca

  • Hrvatska 0 - 0 Belgija | skupina F, 16 sati
  • Kanada 1 - 2 Maroko | skupina F, 16 sati
  • Japan 2 - 1 Španjolska | skupina E, 20 sati
  • Kostarika 2 - 4 Njemačka | skupina E, 20 sati

Petak, 2. prosinca

  • Južna Koreja 2 - 1 Portugal | skupina H, 16 sati
  • Gana 0 - 2 Urugvaj | skupina H, 16 sati
  • Kamerun 1 - 0 Brazil | skupina G, 20 sati
  • Srbija 2 - 3 Švicarska | skupina G, 20 sati

Najbolje dvije reprezentacije iz svake skupine prolaze u osminu finala.